قوانین عمومی برای تمامی دسته های ثبت نامی

۱-پلتفرم جامع صنایع فرهنگی تماما تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و از آن ها تبعیت می کند، مجوزهای اخذ شده از سازمان ها و نهادهای مرتبط هم گویای این مطلب است. این پلتفرم بستری برای ارتباط گیری آسان‌تر فعالان صنایع فرهنگی با یکدیگر می‌باشد.


۲- شرکت های متقاضی پس از ثبت نام، می بایست از طریق مراجعه به حساب کاربری خود اقدام به پیگیری وضعیت ثبت نام خود نمایند، تا در صورت نیاز به تکمیل مدارک در مهلت تعیین شده اقدام به ارائه مستندات تکمیلی نمایند. مسئولیت عدم مراجعه به حساب کاربری و عدم اطلاع از وضعیت پرونده برعهده شرکت متقاضی خواهد بود.


۳-به محض پذیرش عضویت شرکت متقاضی در سایت، این عضویت بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و شرکت متقاضی متعهد می‌شود که به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کند.

۴-شرکت ها موظف هستند هرگونه تغییر در مشخصات و اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اند را ظرف مدت ۵ روز کاری درپرئفایل کاربری خود در پلتفرم ویرایش کنند.


۵-هر گروه در هنگام ثبت نام موظف هستند که اطلاعات صحیح و صادقانه را در پلتفرم وارد کنند در غیر این صورت مسئولیت وارد کردن اطلاعات تقلبی بر عهده فرد ثبت نام کننده خواهد بود و مراتب از مراجع ذی صلاح قابل پیگیری می‌باشد و ضمن اینکه پلتفرم فورا با شرکت مذکور قطع همکاری می‌کند و دیگر هیچ خدماتی به آن شرکت ارائه نمی‌دهد.


۶-پلتفرم جامع صنایع فرهنگی به عنوان واسطه فروش و واسطه ارائه خدمات توسط سایر شرکتها؛ همکاری لازم را با هر دسته ثبت نام کننده انجام خواهد داد.


۷-تیم پشتیبانی پلتفرم جامع صنایع فرهنگی اقدامات و هماهنگی لازم را برای ارائه خدمات برای گروه های مختلف انجام خواهند داد و در زمان مقتضی با فرد ثبت نام کننده ارتباطات لازم را برقرار خواهند کرد.


۸-پلتفرم جامع صنایع فرهنگی در ازای ارائه خدمات متنوعی که شرح آن در قسمت های مختلف پلتفرم آمده است، کمسیون مربوطه را اخد مینماید که مقدار این کمسیون برای خدمات مختلف و شرکت های مختلف متفاوت خواهد بود.